داروخانه دکتر فاتحی در سال 1396 مورخ 20 ام آذر ماه رسما شروع به کار کرد و از آن تاریخ تا کنون در حال خدمت رسانی به مردم می باشد.

عرضه داروهای تخصصی و کمیاب و همچنین فروش لوازم آرایشی، بهداشتی، ارتوپدی و انواع مکملهای رژیمی، غذائی، گیاهی و لاغری مورد تأیید وزارت بهداشت و همچنین ارائه محصولات مراقبت از پوست، مو، ناخن و زیبائی یکی از داروخانه های پیشرو در ارائه خمات نوین به منظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه می باشد

ساخت نسخ ترکیبی پوست و مو و همچنین ساخت ترکیبات گیاهی و ارگانیک پوست و مو با مواد اولیه با کیفیت بالا و مورد تأیید وزارت بهداشت یکی از خاص ترین خدمات این داروخانه می باشد  که هم اکنون سفارش و خرید آنلاین این محصولات از طریق سایت داروبای امکان پذیر شده است.

مشاوره خرید محصولات آرایشی بهداشتی , ارتوپدی , تجهیزات پزشکی و مکملهای رژیمی غذایی و همچنین مشاوره دارویی (در حین نسخه پیچی) توسط دکتر داروساز از دیگر خدمات حضوری داروخانه دکتر فاتحی می باشد .

در ذیل به پیوست پروانه تاسیس، مسئولین فنی داروخانه گواهی بین المللی ساخت و فرمولاسون فرآورده های آرایشی و بهداشتی گیاهی و ارگانیک داروخانه را جهت اعتماد بیشتر شما مشتریان گرامی بارگذاری کرده ایم.

پروانه تاسیس داروخانه روزانه دکتر فاتحی

پروانه مسئول فنی داروخانه دکتر فاتحی

پروانه مسئول فنی داروخانه دکتر فاتحی